Gizlilik Güven

GİZLİLİK VE GÜVENLİK İLKELERİ

KEDİ, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri ancak site işlevsellik ve verimliliğini sağlamak amacıyla saklayabilir. Ancak bu bilgiler üye ve ziyaretçilerine yanıt ve hizmet verilebilmesi dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz ve paylaşılamaz.

"kedikultursanat.com"da tutulan müşteri bilgileri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dönemsel kampanya faaliyetlerinin kurgulanması çalışmalarında; isim, yaş, e-mail, ilgi alanları gibi bilgiler değerlendirilip, sadece "kedikultursanat.com" ve "kedikultursnat.org" tarafından kullanılabilir. "kedikultursanat.com" ve "kedikultursnat.org" üyelik formalrından topladığı bilgileri sözkonusu üyenin veya üyelerin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiç bir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satmamaktadır.

İçerik Kullanımı:

KEDİ'da yayınlanan hiçbir yazı, resim veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da işlevsellik, başka mecralarda yayınlanamaz, KEDİ'nun izni olmadan internet sitelerine link verilemez.

Telif Hakları:

Bu sitedeki "KEDİ" tüm materyalde sağlanan yasal haklar KEDİ tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

KEDİ'nun izni olmadan, buradaki her şeyi diğer sunuculara kopyalayamazsınız. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir izinsiz kullanımı; telif hakları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve kurallarına aykırıdır. Ve hukuki, ticari ve cezai sorumluluğu vardır.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri KEDİ tarafından zaman zaman güncellenebilir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. Bazı durumlarda ise KEDİ sitesinde yer alacak olan uyarılar yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verecektir. Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı info.kedikultursanat.com adresine yazabilirsiniz.